KNLTB landelijk najaar 2019

 

Heren dubbel 17+ Vrijdag avond - 2de klasse afdeling 24 - NIEUWSTADT 1

Aanvoerder:    Sander Vrehen (0464859974)

                        sandervrehen@hotmail.com

 

 

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag avond - 3de klasse afdeling 82 - NIEUWSTADT 1

Aanvoerder:   Roger Dassen (0650657829)

                       rogerdassen@mac.com

 

 

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag avond - 3de klasse afdeling 50 - NIEUWSTADT 1

Aanvoerder:  Eddy op den Camp (0613037674)

                      eddani@home.nl

 

 

VCL:

Eddy op den Camp (0613037674)

Ben van der Tier (0655222882)

 

 

Geplande wedstrijden najaar 2019

Heren dubbel 17+ Vrijdag avond - 1ste klasse afdeling 24 - NIEUWSTADT 1

  • Ronde 1, vrijdag 13 september         WIMBLEDONCK 1 : NIEUWSTADT 1
  • Ronde 2, vrijdag 20 september         NIEUWSTADT 1 : NIP ROERMOND 2
  • Ronde 3, vrijdag 27 september         DE GRENSMEPPERS 1 : NIEUWSTADT 1
  • Ronde 4, vrijdag 4 oktober                NIEUWSTADT 1 : RUIVER 1
  • Ronde 5, vrijdag 11 oktober              WESSEM 1 : NIEUWSTADT 1
  • Ronde 6, vrijdag 18 oktober              NIEUWSTADT 1 : ROSUS 2
  • Ronde 7, vrijdag 25 oktober              NIEUWSTADT 1 : HELIOS-HEEL 1

 

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag avond - 3de klasse afdeling 82 - NIEUWSTADT 1

  • Ronde 1, vrijdag 13 september       NIEUWSTADT 1 : KEERWEIDE 3
  • Ronde 2, vrijdag 20 september       BREAK HEERLEN 1 : NIEUWSTADT 1
  • Ronde 3, vrijdag 27 september       NIEUWSTADT 1 : SIMPELVELD 1
  • Ronde 4, vrijdag 4 oktober              ATIVU 2 : NIEUWSTADT 1
  • Ronde 5, vrijdag 11 oktober            NIEUWSTADT 1 : MUNSTERGELEEN 1
  • Ronde 6, vrijdag 18 oktober            HAZENDANS 3 : NIEUWSTADT 1
  • Ronde 7, vrijdag 25 oktober            KERKRADE '54 2 : NIEUWSTADT 1

 

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag avond - 3de klasse afdeling 50 - NIEUWSTADT 1

  • Ronde 1, vrijdag 13 september        NIEUWSTADT 1 : NIEUWENHAGEN 2
  • Ronde 2, vrijdag 20 september        MUNSTERGELEEN 3 : NIEUWSTADT 1
  • Ronde 3, vrijdag 27 september        NIEUWSTADT 1 : PANTHA RHEI 1
  • Ronde 4, vrijdag 4 oktober               BICHT '14 2 : NIEUWSTADT 1
  • Ronde 5, vrijdag 11oktober              NIEUWSTADT 1 : SCHINVELD 1
  • Ronde 6, vrijdag 18 oktober             DASSENBURCHT 4 : NIEUWSTADT 1 
  • Ronde 7, vrijdag 25 oktober             ROSUS 2 : NIEUWSTADT 1 

(informatief, aan deze speeldata kunnen geen rechten ontleend worden)